Quality Team Leader

Veszprém / Minőségbiztosítási Csoportvezető / Minőségügyi csoportvezető / Fémipari háttér /

Quality Group Leader - Minőségbiztosítási Csoportvezető – Minőségügyi csoportvezető – Minőségügyi supervisor – Minőségbiztosítási supervisor – Deputy Quality Manager
Multinacionális gyártópartnerünk keresi új Minőségbiztosítási Csoportvezető kollégáját szervezeti fejlődés miatt.

Feladataid az új pozícióban:
  • People management feladatok: Egy minőségügyi mérnökökből és technikusokból álló csapat koordinációja (3 mérnök és 1 technikus), riportálás a Quality Manager felé, a Quality Manager helyettesítése
  • Szakmai feladatok a people management mellett:
    1. belső minőségügyi folyamatok fejlesztése
    2. selejt adatok elemzése, selejt okok meghatározása és ezekre akciók definiálása majd ezek nyomon követése
    3. minőségügyi probléma megoldások
    4. belső és külső auditok támogatása
    5. szükség esetén vevői és beszállítói kapcsolattartás - reklamációk kezelése
    6. gyártásban történő mérőrendszerek hatékonyságának elemzése és fejlesztése
    7. minőségügyi mutatók nyomon követése
    8. minőségügyi riportok készítése
    9. a Quality Manager támogatása magasabb szintű szakmai kérdések megoldásában (pl. komplexebb minőségügyi problémák, termelésben zajló projektek)

  • Mire van szükséged a sikerhez:
    Legalább 2-3 éves fémipari gyártási tapasztalat
  • Több éves minőségbiztosítási szakmai múlt
  • Folyékony, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felsőfokú műszaki végzettség
Mire számíthatsz partnerünktől
  • Lehetőség technológiai tapasztalat esetén vezetőként folytatni karriered
  • Nyitott és közvetlen magas szaktudású szakmai vezető mellett dolgoznál partnerként
  • Stabil, multinacionális széleskörű jelenlét
  • Rugalmas munkaidő
  • Munka-magánélet egyensúlya, családias és összetartó szakmai közösség
  • Egyedi, izgalmas technológiai környezet
  • Piacon kiemelkedő juttatási csomag (pl. magánegészségügyi biztosítás, magas bejárási támogatás, éves bónusz, cafeteria)
Mit kell tenned most
Amennyiben érdekesnek találtad a lehetőséget, kattints a ‘jelentkezem’ gombra és küld el nekünk frissített önéletrajzod.

Iparág
Gyártás és termelés
Hely
Veszprém
Szakterület
Műszaki
Szám:
1184980
Closing date
21 Jun 2024

Beszéljen Dora Darai, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Telefon: 06 70 412 2196